top of page

Atrakcje w okolicy

W okolicy Rezydencji Nadmorskiej w Rogowie znajdziecie Państwo malownicze i nowoczesne ścieżki rowerowe, wypożyczalnie rowerów, historyczną Nadmorską Kolej Wąskotorową, obiekty sportowo-rekreacyjne, miejsca do uprawiania sportów wodnych, stadninę koni, aquapark, ośrodki kulturalne w których w sezonie wakacyjnym odbywają się różne spektakle artystyczno-kabaretowe.

Malownicze ścieżki rowerowe

Wzdłuż wybrzeża od Rogowa w kierunku Pogorzelicy oraz Kołobrzegu znajdują się ścieżki rowerowe biegnące przez malownicze punkty widokowe, lasy, rezerwaty przyrody. 

Nadmorska Kolej Wąskotorowa

Wyjątkowa atrakcja z ponad 127 letnią historią. 

To odrestaurowana i unowocześniona linia kolejowa, kursująca na 2 trasach, między Gryficami i Pogorzelicą. Łączna długość linii to 39,5 km.

W gminie Rewal, trasa kolejki przecina Trzęsacz, Rewal, Śliwin, Niechorze i Pogorzelicę. Składy ciągnie lokomotywa spalinowa Lxd2, wagon motorowy MBX lub zabytkowy parowóz Px-48.

Apartamenty Rogowo jezioro Resko

Jezioro Resko

Tuż na przeciwko Rezydencji Nadmorskiej znajduje się Jezioro Resko. Można w nim łowić ryby (ponoć najlepsze węgorze) ale również uprawiać sporty wodne jak windsurfing czy kateserfing oraz popływać na kajakach, rowerkach wodnych czy żaglówkach.

Centrum Turystyki
i Rekreacji Wodnej
w Dźwirzynie. 

W pobliskim Dźwirzynie znajduje się Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej  "Błękitna Marina" oraz centrum windsurfingu i kitesurfingu. 

Apartamenty Rogowo .jpg
Kajak

Spływ kajakowy

W wolnej chwili możecie Państwo wybrać się na malowniczy spływ kajakowy rzeką Regą.

Rega jest jednym z najładniejszych i najciekawszych szlaków kajakowych północnej Polski. Wielu kajakarzy uważa ją za najbardziej dziki i malowniczy szlak kajakowy województwa zachodniopomorskiego. 

Stadnina koni

W pobliskim Mrzeżynie znajduje się kameralna stajnia "Pestka" w której Twoje dzieci (również dorośli) mogą obcować z tymi sympatycznymi zwierzętami jak również pod okiem instruktora pojeździć na koniach, stawiając pierwsze kroki w stepie, kłusie i galopie.

Apartamenty Rogowo

Gminne Centrum
Sportu i Rekreacji
w Dźwirzynie.

Miejsce gdzie można pograć w tenisa, koszykówkę, siatkówkę czy w mini golfa. Pojeździć na rolkach czy deskorolce.

IMG_1128.JPG

MAJÓWKA 2024 

7 dniowy pobyt w apartamencie 4 osobowym

w cenie 2800 zł . Zapraszamy

bottom of page